Headhunterka, trenerka zmiany i biznesu, wykładowczyni akademicka, twórczyni projektu „Grono kobiet”, pasjonatka savoir vivre, etykiety w biznesie i na co dzień, doradczyni biznesowa i zawodowa, ale przede wszystkim –
Kobieta swojego życia!

Przez ostatnie kilka lat nosiłam się z zamiarem stworzenia własnej strony internetowej. Początkowo tematyką miało być zdrowe odżywianie, ponieważ gotowanie było kiedyś jedną z moich największych pasji. Później chciałam pisać o wychowywaniu i treningach z psami, gdyż sama oddaję się mojemu czworonogowi w stu procentach i mam na ich temat dość sporą wiedzę.

Żaden z tych (i jeszcze kilku innych) tematów nie zmotywował mnie do stworzenia własnej strony www. Pomimo ogromnej sympatii zarówno do gotowania jak i do czworonożnych przyjaciół nie czułam, że są to tematy w pełni spójne ze mną. W końcu na co dzień od zawsze moja praca polega na czymś zupełnie innym.

Wiele razy zdarzało mi się, że osoby obserwujące mnie w social mediach były zdziwione poznając mnie w realnym świecie. Fakt, mój wizerunek w social mediach był zawsze mocno „sportowy”, no bo umówmy się – pokazując fotografie przygotowanego przeze mnie obiadu raczej nie ubierałam się tak jak codziennie do biura. Natomiast dla mnie – osoby, która w lustrzanym odbiciu widzi w 90% przypadków elegancką kobietę takie komentarze zawsze były zaskoczeniem.

Dlatego postanowiłam przyjść do Państwa z czymś co odkryłam, że wychodzi mi najlepiej – z byciem sobą! Owszem, zanim do tego doszłam w moim życiu musiałam odbyć wiele podróży, podziwiając niekoniecznie piękne uroki miejscowości: „jestem beznadziejna”, zatrzymując się od czasu do czasu w „do niczego się nie nadaję” oraz „nic mi w życiu nie wyszło i nie wyjdzie”, po to by w końcu na dobre zadomowić się „jestem wyjątkowa”.

O czym będę tu pisać?

Pewnie o swoich przemyśleniach, refleksjach, doświadczeniach i o wszystkim czym będę miała ochotę się podzielić. Będzie to też miejsce, w którym będę mogła zapraszać Państwa na szkolenia i webinary, które prowadzę, publikować swoje ebooki, podcasty, wywiady.